email: info@nzconreal.cz  -  tel: +420 606 248 978  -  IČO: 02537010  -  DIČ: CZ02537010  -  bankovní spojení: 107-6576210227/0100  -  dat.schránka: ye9aket

Průkazy energetické náročnosti budov - služby

NZ Con-Real s.r.o.


Služby spojené s průkazy ENB

 • Tvorba průkazů energetické náročnosti budov

 • Zpracujeme PENB pro jakýkoli objekt. Pokud k objektu není projektová dokumentace, stavbu zaměříme. Průkazy zašleme elektronicky nebo v tištěné podobě dobírkou.

  Obsahem každého průkazu ENB je:
  - grafické znázornění ENB
  - protokol průkazu ENB
  - seznam konstrukcí systémové hranice zóny
  - výpočet tepelného výkonu dle ČSN EN 12831
  - výpis a snímek z KN
  - oprávnění ke zpracování průkazu ENB


 • Návrhy pro snížení energetické náročnosti

 • Pokud posuzovaný objekt nesplní požadovanou nebo očekávanou energetickou třídu, tak navrhneme opatření, která hodnoty objektu posunou. Navrhneme Vám jak změny v konstrukcích například pro zateplení, tak i systém vytápění, ohřevu vody, osvětlení, klimatizace, rekuperace atd. tak, aby byl objekt v požadované nebo očekávané energetické třídě.


 • Posuzování konstrukcí

 • Posoudíme Vám jakoukoli konstrukci, buď stávající nebo nově navrženou, ať už pro informativní zpracování nebo aby splnila energetickou náročnost a zároveň nedocházelo ke kondenzaci v konstrukci. Posouzení konstrukcí je vhodné například pro stavby před zateplením. Posuzujeme konstrukce střech, stropů, stěn ochlazovaných i neochlazovaných a podlah přilehlých k zemině nebo podlah mezi patry vytápěných i nevytápěných prostor.


 • Vyřizování dotačních titulů

 • Jednou z mnoha služeb, které naše společnost nabízí, je vyřizování dotačních titulů. Tvorba PENB ukáže současný stav objektu. Pokud hodnoty PENB nesplní minimálně energetickou třídu C, tak jsou vhodná opatření pro snížení energetické náročnosti.
  Evropská unie, ale i Česká republika, nabízí čerpání dotačních titulů pro snížení energetické náročnosti budovy. Pro rodinné domy vyřizujeme dotace Zelené úsporám. Pro bytové domy, které mají právní subjektivitu neboli IČO jsou neustále obnovovány dotační tituly pro snížení energetické náročnosti. Pro podnikatele je možné čerpat dotační tituly například na developerské projekty, které splní energetické požadavky. Municipality mohou čerpat dotační programy, které jsou určeny pro kulturní, vzdělávací, bytové nebo volnočasové objekty v požadované energetické třídě.Najdete nás:

NZ Con-Real s.r.o.

Žernosecká 603/15
412 01, Litoměřice


Zadat poptávku

nzconreal
konzultace realizace než začnu podnikat průkaz ENB energetická náročnost budov
průkazy energetické náročnosti budov průkazy než začnu stavět profesionální

průkaz ENB energetická náročnost budov průkazy energetické náročnosti budov průkazy
než začnu stavět profesionální

průkaz energetické náročnosti budov průkaz
PENB


© webdesign by NZ Con-Real s.r.o. 2014

Průkazy ENB

Průkazy energetické náročnosti budov se zabýváme již od roku 2009, jako fyzická osoba s oprávněním. Používáme software PROTECH a jsme držiteli potvrzení o absolvování potřebných školení. Máme stovky spokojených klientů ať už z řad právnických, tak i fyzických osob. Naše spolupráce je provázána nejen s realitními, ale i projekčními kancelářemi. Pomůžeme vám s řešením zateplení vašeho objektu, posoudíme stávající konstrukce nebo snížíme energetickou náročnost vašeho objektu. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, protože poradenství je u nás zcela zdarma.